You Are Here: Home » Poznań gay club

Poznań gay club

Poznań, początki Państwa Polskiego, nasze pierwsze zwycięstwa, honor i sława. Kto nie był w tym uroczym miesicie powinien niezwłocznie się zrehabilitować! W Poznaniu, jest wiele ciekawych miejsc, które można zwiedzić. Jest to również miasto, o wiele spokojniesze niż inne co jednak nie oznacza, że wieczorem na miescie nie można spotkać wielu żądnych wrażaeń i dobrej – gorącej zabawy ludzi.

Poznań, bezpiecznie i tolerancyjnie

Poznań również odpowiednio przygotował się na odwiedziny gejów. Jako miasto jest bardzo toleranycjne, podpobnie jak w innych wiekszych polskich miastach. Każdy zajmuje się sobą, ocenia osobę po tym jaka jest, nie po tym jakie są jej preferencje seksulane. Dlatego społeczność gejowska, radzi sobie w miescie bardzo dobrze. Także oferta klubów jest bogata w miejsca gay friendly. Gej kluby znajdują się w kilku lokalizacjach w Poznaniu:

LA CANTADA który znajduje się na ul.Rybaki 20.

Gay club LA CANTADA jest to najmłodszy z Poznańskich gej klubów, jednak oferuje on wiele imprez tematycznych z których naawdę warto skorzystać.

Dark Angels którego znajdziemy na ul. Garbary 54

Gej klub Dark Angels – to już club historia, jeden z najstarszych o ile nawet nie pierwszy klub który oficjalnie ogłosił, swój charakter. A to charakter z pazurem, gay friendly! Naprawdę warto sprawdzić!

HaH Art & Music Club (Heaven and Hell) mieszczący się na ul. Małe Garbary 6

Ostatni z naszej Poznańskiej listy to gay club – samna nazwa klubu jest wystarczająco zachęcając. Spotkamy tam i niebo i piekło. Oczywiście w ty pozytywnym znaczeniu, gorącej trwającej do białego rana zabawy. Serdecznie zapraszamy wszystkich koneserach dobrej zabawy!

Po więcej informacji na temat gej klubów w Poznaniu zapraszamy poniżej:

Poznańskie gay club to w większości miejsca, gdzie mogą sie bawić wszyscy. Tylko w niektóre dni wstęp mają tylko panowie. Powodów jest kilka, ale najważniejszy to niesłabnąca popularność gej club, kluby te stały się stałym punktem nocnych imprez nie tylko gejów, jednak bardzo wielu osób heteroseksualnych. Osoby pytane dlaczego – odpowiadają, że to atmosfera, tolerancyjności i seks który po prostu wisi w powietrzu.

© 2013 Gay.com.pl

Scroll to top