You Are Here: Home » Gry dla gejów

Gry dla gejów

Dlaczego taka strona, taka tematyka. Naprawdę chcecie poznać powód? Żeby dać trochę radości :) Wielu z was ma swoje zmartwienia w tym ja. Do tego dochodzi jeszcze specyficzny sposób podejścia społeczeństwa do nas. I jeszcze nie do końca oficjalny sposób bycia, co stosuje nadal większość gejów(w tym ja). Zapytacie się dlaczego? Ponieważ uważam, że nie ma co się primo narażać secundo prowokować, ponieważ niestety ale jest to dla naszego społeczeństwa prowokujące! Myśl „ok. nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale nie muszą się afiszować” jest prawdziwa. I zresztą można to zrozumieć, ja też niektórych rzeczy nie to, że nie lubię – jednak nie chcę ich oglądać.

Dajmy im trochę czasu dorosną, a my w tym czasie sobie grajmy,

Nowa gra, faceci roboty walczą

Erotyczne gry dla gejów

Jest to jedna z dziedzin do której możemy zaliczyć gry których głównym założeniem jest seks. Skupiają się one na samej relacji seksualnej. Często w takich grach dla gejów mamy jakieś wprowadzenie, jednak zazwyczaj bardzo krótkie, powiedziałbym kosmetyczne. Po czym akcji przechodzi już w coś ostrzejszego teraz w zależności od gry:

  1. Możemy musieć w odpowiednim momencie np, kiedy bohater będzie się zbliżał nacisnąć przycisk, żeby nasz penis wszedł w kolegę geja po sam brzeg
  2. Inną formą jest poruszanie myszką w kształcie wskazanego na monitorze ruchu. Np. w przypadku masturbacji będziemy musieli poruszać ręką w górę i w dół.
  3. Czasami znowuż jest to normalna gra w której musimy przejść z punktu a do punktu b.

Jak możemy zauważyć, pomysłów jest naprawdę dużo. Jest również bardzo duża grupa ludzi którzy tworzą gry, a możemy być pewni iż będzie tyko coraz lepiej! Wynika to z wielu czynników, głównie coraz większa tolerancja i coraz większa informatyzacja społeczeństwa która cały czas postępuje.

Jeżeli chodzi o same gry moglibyśmy jeszcze wyszczególnić kategorie takie jak:

  • Przygodowe gry dla gejów

  • Romantyczne gry dla gejów

  • Dramatyczne gry da gejów

  • Fabularne gry da gejów

Jednak te kategorie pozwolę sobie opisać Państwu przy następnej okazji. Chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom! pozdrawiam

Ilon Zdrojewski felietonista

Do następnego …

© 2013 Gay.com.pl

Scroll to top